Tadelle Cikolata Kitapçığı

Değerli basın mensubu,

Toksöz Grubu olarak, Sanset Gıda şirketimizle, kısa bir süre önce gıda sektörüne adım attık. Üzerinde büyük titizlik göstererek çalıştığımız yüzde 100 doğal ürünlerimiz Tadelle, Sarelle, Gol, Gofy ve Sagra'yı yeniden tüketicilerle buluşturduk.

Biz bu işe adım atarken, Türkiye çikolatalı ürünler pazarını, özgün ve yenilikçi bir yaklaşımla zenginleştirmeyi pazardaki temel stratejimiz olarak belirledik. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, yüzde 100 doğal olarak ürettiğimiz çikolatalı ürünleri sektöre sunarken, kamuoyundaki mevcut çikolata bilincini geliştirme misyonunu da üstlenmek istedik.

"Tutkunun Diğer Adı Çikolata" isimli kitapçığı bu nedenle hazırladık. Çikolata hakkında bilinmesi gereken her şeyi 60 soruda yanıtlayan kitapçıkta, çikolatanın tarihçesinden, çikolata çeşitlerine; faydalarından, saklama koşullarına; içeriğindeki maddelerden, sağlığa olan yararlarına kadar pek çok soru yanıtlanıyor. Çikolata hakkında bilinmeyenler ve yanlış bilinenler aydınlanırken, trans yağ, koruyucu ve katkı maddeleri gibi konulara da değiniliyor.

Sanset Gıda olarak, hazırlamış olduğumuz bilgi kitapçığı ile çikolatayla ilgili doğru bilgileri tüketicilere daha iyi anlatabilmeyi, çikolatalı ürün tercihlerini daha bilinçli yapmalarına destek olmayı umuyoruz.

"Tutkunun Diğer Adı Çikolata" kitapçığının, sizler için de yararlı bir kaynak olmasını ve çikolata yerken aldığınız keyfin daha da artmasını diliyoruz. Sevgi ve saygılarımla,

Ahmet Toksöz
Yönetim Kurulu Üyesi

« Geri Dön

Çikolatanın tarihi
19. yüzyılda başlar..
Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
kaliteyi keşfedin.

Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
sağlığı keşfedin.