Sarelle 50 gr Kavanoz Basın Bülteni

Beslenme çantaları için sağlıklı bir seçenek: Sarelle 50 gr

Yüzde 100 doğal içeriği ile lezzetin yanında sağlık da sunan Sarelle, 50 gr'lık cam kavanozları ile beslenme çantalarının vazgeçilmez parçası olacak.

Eşsiz lezzetini özel Sagra fındığından alan ve içerdiği yüksek fındık oranıyla çocuklar için doğal bir enerji ve protein deposu olan Sarelle, kahvaltı sofralarından sonra, şimdi de 50 gr'lık cam kavanozu ile beslenme çantalarının vazgeçilmezi olacak.

%13 fındık içeren Sarelle Kakaolu Fındık Ezmesi'nin 50 gr cam kavanozların tekli satışının yanı sıra, 6'lı kutusu da bulunuyor. %45 fındık içeren Sarelle Fındık Ezmesi 50 g cam kavanozlar ise 3'lü kutuda satışa sunuluyor.

Yüzde 100 doğal içeriğiyle lezzetin yanında sağlık da sunan Sarelle'de kullanılan tüm hammaddeler, doğadan olduğu gibi alınarak hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmuyor. Sarelle'de tansiyon ve koroner kalp rahatsızlıklarına yol açan, ayrıca kötü kolesterolü arttıran trans yağ ile koruyucu ve renklendirici maddeler kullanılmıyor.

Genetiği değiştirilmiş katkı maddelerinin bağışıklık sistemini zayıflatarak çeşitli hastalıklara neden olması sebebi ile Sarelle'de, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ve kimyasal reaksiyonlarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine vanilya bitkisinden üretilen doğal vanilya kullanılıyor.

« Geri Dön

Çikolatanın tarihi
19. yüzyılda başlar..
Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
kaliteyi keşfedin.

Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
sağlığı keşfedin.