Sarelle Canavarları Erdo & Bego'nun Doğum Günü, Party Kids'te Kutlandı


Yüzde yüz doğal içeriği ile tüketicilerin gönlünde taht kuran Sarelle'nin reklam filmi karakterleri Erdo & Bego'nun doğum günü, Sanset Gıda Pazarlama Direktörü Aslı Eren Şengezer'in ev sahipliği ile Party Kids'te düzenlenen eğlenceli bir partiyle kutlandı. Etkinliğe, cemiyet hayatının tanınmış simaları çocukları ile birlikte katıldı.

Anne ve çocukların birlikte keyifli saatler geçirdiği partiye Pınar Altuğ, Ayşe Kucuroğlu, Hande Acar, Cansen Kut, Pınar Hotiç Özçapkın, Elif Gönlüm, Berrin Okçu, Eda Kosif, Aslı Şen, Aylin Yılmaz, Berna Sağlam, Hande Can Yüce, Gökçe Çil, Ebru Erkal Kip ve Pınar Tezcan gibi ünlü isimler çocukları ile birlikte katıldı. Doğum günü partisi, çocukların Sarelle ile yaratıcılıklarını sergiledikleri kurabiye ve sanat atölyeleri ile renklendi.

Yüzde 100 doğal içeriği ve yüksek fındık oranıyla çocuklar için doğal bir enerji ve protein deposu olan Sarelle'nin reklam filmlerinde, 2013 yılında ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu tarafından yaratılan Erdo karakterine, 2014 yılında ikizi Bego da eşlik etmeye başladı. Henüz anne karnındayken beslenmenin önemine dikkat çeken kampanyalarda izleyenleri neşeye boğan Erdo & Bego, yeni reklam filmlerinde bütün sevimlilikleriyle dünyaya merhaba diyecek.

Sarelle'nin, doğal içerik özelliklerinin anlatıldığı 'Siz Ne Yerseniz Çocuğunuz da Onu Yer' kampanyasının yeni reklam filmi, çok yakında TV'lerde izleyiciyle de buluşacak. İçinde GDO, trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddelerin olmadığı, çocukların büyümesini ve gelişimini destekleyen Sarelle'nin kakaolu fındık ezmesi çeşidinin yanı sıra; fındık ezmesi, bitter fındık ezmesi, duo ve şekersiz kakaolu fındık ezmesi çeşitleri de bulunuyor.

Sarelle'lere kavuşmak için her yolu deneyen Erdo & Bego, yeni reklam filminde Sarelleseverlere keyifli anlar yaşatacak...

Detaylı bilgi: Eda Ertürk/Colony PR
eda.erturk@colonypr.com
Tel: 0531 874 35 44

« Geri Dön

Çikolatanın tarihi
19. yüzyılda başlar..
Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
kaliteyi keşfedin.

Sanset ürünlerinin
hayatınıza kattığı
sağlığı keşfedin.