İletişim bilgileri

  • Sanset Gıda Turizm San. Ve Tic. A.Ş. Balabandere Cad. İlaç Sanayi Yolu No: 14
  • (İstinye - Carrefour arkası) 34460 İstinye - Sarıyer/İSTANBUL

MİSYONUMUZ

Tüketicilerimize keyifli anlar yaşatabilmek için, ürünlerimizin içeriğindeki tüm maddeleri özenle seçiyor, hizmet anlayışımız ve üretim fabrikamıza ait sayısız sertifikamız ile güven sınırlarımızı çok net çiziyoruz. Sanset Gıda Grubumuz firmaları olarak kalitede sürekliliği prensip ediniyor, sunduğumuz seçkin ürünlerimiz ile tatlı anların paylaşılarak artmasını diliyoruz.

VİZYONUMUZ

İnovatif ürünlerimizle dünyanın dört bir yanına ilham vererek, çikolata ve dondurmalarımız ile kaliteli lezzet anlayışında çıtayı yükselten uluslararası lider bir üretim firması olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Doğaya ve çevreye saygılı yaklaşımımızla tecrübe ve mükemmeliyetçiliğimizi dev markalarının gücü ile birleştirip, tüketicilerimize “kalite - keyif - yenilik" üçgeninde eşsiz lezzetler sunma gayesindeyiz.

Ürünlerle ilgili deneyimimiz, kullandığımız kaliteli malzemeler ile en iyi sonuçları almamıza olanak sağlarken; üretim esnasındaki titiz ve özenli çalışmalarımız ile sürdürülebilir bir başarı sağlamaktayız.

Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, tedarikçilerimize ve ortaklarımıza her zaman dürüst, içten, onurlu ve saygılı yaklaşımımızla faaliyet gösteriyor; hizmetlerimizi etik kurallar çerçevesinde hoşgörüyle sunuyoruz.

İşimizin her adımında, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini öncelikli olarak ele alıyor, işletmelerimizde uygun ve güvenli çalışma ortamları sağlıyoruz. Üretim için gerekli olan ekipmanlarımız, yasal gerekliliklere ve talimatlara uygun şekilde temin edilmiş olup, ekipmanların çalıştırılmasına ilişkin gereklilikler ile ilgili çalışanlarımıza sürekli olarak eğitimler verilmektedir.